- HP

Цена
€64 02 / 125 21 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | HP Color Laser 150a/150nw, HP Color Laser MFP 178nw/179fnw |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 1 000 pages |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Цвят | Black |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Приложение | за специализирана употреба |
| Подкатегория | LaserJet Consumables |
| Тегло | 0.88кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 1000 страници |
| Съвместима серия принтери | HP Color LaserJet Pro MFP 3302, HP Color LaserJet Pro 3202, HP Color LaserJet Pro M255, M282, M283 серия, HP Color LaserJet Pro M252, M277, HP Color LaserJet Pro M452 series, MFP M477 series, HP Color LaserJet Pro M254nw/M254dw/MFP M280nw/MFP M281fdn/MFP |
| OEM код | W2070A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 700 |
| Гаранция (months) | 24 месеца |
| Тегло | 0.88кг |
Оригинален лазерен тонер касета HP 117A Black (W2070A)
Получете ясен, остър черен текст и надеждна производителност с оригиналната лазерна тонер касета HP 117A. Създадена за HP принтери, тази касета осигурява постоянно качество на печат и професионални резултати страница след страница.
Ключови Предимства
- Оригинално HP качество — Произвежда остър черен текст и графики, на които можете да разчитате за бизнес документи.
- Надеждна производителност — Проектирана за безпроблемна работа с HP принтери, минимизира грешките и отпадъците.
- Лесен монтаж — Проста и чиста смяна на касетата ви връща към печат бързо.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) | 1000 страници |
| OEM код | W2070A |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- Оригинална лазерна тонер касета HP 117A Black (W2070A)
- Ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







